Ako zachrániť stratený vzťah?

Pokiaľ hľadáte spôsob, aby sa k vám vrátil, potom ste žiaľ museli prekonať rozchod a pravdepodobne sa pokúšate získať naspäť svoju stratenú lásku. Bez pomoci to nie je jednoduché. Pravdepodobne neviete, ako ho získať naspäť sama, bez pomoci, a preto môžete ľahko vytvárať chyby.

Predtým, ako sa do niečoho pustíte, mali by ste zvážiť váš vzťah a zamerať sa na partnera. Ako ste sa cítili s ním a ako vyzerá váš život bez neho? Skúste urobiť krok späť, aby ste si to poriadne uvedomili. Skúste sa na to pozrieť očami nezaujatého pozorovateľa. Možno si uvedomíte, že rozchod bol pravdepodobne pre obidvoch najlepšie riešenie. Ale ak aj napriek tuhému, dlhému uvažovaniu dospejete k výsledku, že musíte jeho lásku získať naspäť, nech to stojí čokoľvek, potom nasledujte tieto jednotlivé kroky.

V prvom rade by ste sa mali ospravedlniť za všetko, čo vyústilo do vášho rozchodu. Povedať párkrát „prepáč“, len aby si neodišiel navždy, sa nepočíta. Vaše ospravedlnenie musí byť úprimné a on ho musí vnímať ako úprimné. Keďže chápe váš vzťah ako ukončený, pravdepodobne bude pokladať vaše ospravedlnenie za pravdivé, a to bude, dúfajme, naozaj pravdivé.

Samozrejme nemáte silu prinútiť ho aby povedal svoje „prepáč“ za vlastné činy, ktoré viedli k rozchodu. Či už to urobí alebo nie, pripravte sa mu to odpustiť. Môže to byť ťažké, najmä ak v tomto figurovala iná žena, ale stojí to za to, pokiaľ to pomôže prekonať rozchod.

Úprimné odpustenie môže mať neuveriteľnú silu, ktorá vám pomôže získať späť milovaného partnera. Ospravedlnenie a odpustenie pomôže vyliečiť rany, ktoré zanechal váš rozchod. Ak sa k vám vrátil, staré rany sa dokážu ľahko znovu otvoriť, pokiaľ sa dostatočne nezahojili. Odpustenie a ľútosť z oboch strán dokážu napomôcť k obnoveniu vzťahu. V opačnom prípade bude bolesť navždy ukrytá pod povrchom. Odpustenie zanechá minulosť minulosťou a nebude ovplyvňovať vašu budúcnosť. Jeden druhému musíte prepáčiť činy, ktoré viedli k vášmu rozchodu a tým vybudujete cestu k obnovenému, posilnenému vzťahu.

Pokiaľ ste naplno úprimná v súboji o jeho priazeň, musíte zapracovať aj na sebe, svojich pocitoch a vlastnom postoji. Pokúste sa mu ukázať, že váš vzhľad a správanie bola príčina, prečo sa do vás predtým zaľúbil. Pokiaľ budete pôsobiť zlostne a pomstychtivo, neuvidí za tým milú, pozornú ženu, ktorú miloval. Ublížili by ste tak sebe a aj všetkým ostatným, vrátane neho, preto musíte byť silná, oslnivá, atraktívna.

To je jediný spôsob ako získať naspäť stratenú lásku.

A čo ak ho nedokážete získať naspäť?

Sama viem, aké ťažké je dokázať mu, aby pochopil, koľko pre vás jeho láska znamená, ale pokiaľ chcete znovu získať jeho srdce , musíte si osvojiť tento jeden recept, ktorý prekvapivo funguje.